З'ясовувати пошкодження авто вже будуть на станції техобслуговування
Земля з-під коліс. На одній зі столичних вулиць авто під час руху провалилося під землю. Двометрова яма утворилася через прорив тепломережі і потік окропу почав заливати салон автомобіля, в якому були жінка з 9-місячним немовлям та 12-річний хлопчик, йдеться в ТСН.16.45.
Рятувати їх кинулися перехожі та працівники "Київенерго", які прибули на виклик іще до аварії, однак, не встигли навіть поставити попереджувальні знаки.
"Я почала просити людей, щоб вони витягнули хоча б малу", - розповідає потерпіла.
Леся намагається триматися, та щоразу, коли згадує, у що перетворилася звичайна поїздка до окуліста, зривається на сльози.
"В мене зараз стоїть перед очима ситуація, коли я сиджу в машині з двома маленькими дітьми і мене заливає окропом. У мене заблоковані двері і в салон починає заливатися окроп. Я як в американському блокбастері побувала. Тепер буду возити із собою молоточок про всяк випадок, щоб вибивати вікна", - каже жінка.
Авто зайшло в поворот на невеликій швидкості і це врятувало і пасажирів, і машину. Вода, яка вже була на асфальті, жінку не насторожила, бо для Києва ситуація звична. А жодного попереджувального знака, каже, не було. Це підтверджує і Тарас - випадковий свідок, який зняв це відео.
Знали, що робити працівники "Київенерго", які вже були на місці. Вони кинули дошки в окріп і витягли пасажирів через вікно. Як з'ясувалося, їх викликали на аварію - прорвало теплотрасу 88 року. І таких вулиць, як ця, у столиці 70 відсотків.
"Протяжність київських теплових мереж складає 3,5 тисячі кілометрів і я вам кажу, що 2,8 тисячі км - це мережі вичерпали свій ресурс", - каже комунальник.
Тобто зненацька провалитися можна в будь-якому місці, передбачити - неможливо. Частиною, закладеною в тариф на ремонт і підтримання тепломереж, каже, мусять затуляти інші дірки. І чекають допомоги від КМДА.
Тим часом Леся потроху приходить до тями, а її чоловік намагається оцінити збитки.
"Пошкоджений бампер, крило, диски гальмівні, біля двигуна дуже багато піску... Там пісок і каміння біля двигуна одразу, тому я дуже переймаюся тим, щоб двигун не постраждав", - каже власник авто.
З'ясовувати пошкодження вже будуть на станції техобслуговування і тільки після цього власники ухвалюватимуть рішення, де шукати винних і з кого вимагати компенсацію.