В Києві водій Mercedes побив працівника евакуатора: в чому причина (відео)

В Києві водій Mercedes побив працівника евакуатора: в чому причина (відео)

В центрі Києва водій автомобіля Mercedes побив водія евакуатора

Чоловіку не сподобалося, що вулицею важко проїхати.

В центрі Києва водій автомобіля Mercedes побив водія евакуатора, бо йому не сподобалося, що транспорт загородив проїзд. На відео видно, як Mercedes під’їжджає до евакуатора, водночас зупиняється на пішохідному переході. Буквально за лічені секунди, водій іномарки підходить до водія евакуатора, щось йому каже та б’є кулаком по обличчю. Від удару у водія евакуатора падає на землю кашкет. 

Подія сталася сьогодні вранці на вулиці Велика Васильківська, 104, біля поліклініки.

В Департаменті транспортної інфраструктури КМДА кажуть, що причина побиття водія евакуатора банальна – чоловіку не сподобалося, що евакуатор зайняв частину проїзду.

"На вулиці Велика Васильківська відбувалася евакуація автомобіля. Інспектор з паркування виписував штраф та здійснював фотофіксацію транспортного засобу. В цей час під’їхав Mercedes. Водій іномарки почав словесну перепалку з водієм евакуатора, а потім просто вдарив його по обличчю і поїхав далі. Водій сказав, що евакуатор заважав йому рухатися по вулиці і через евакуатор немає як проїхати. В той момент проводилися евакуація автомобіля, що немає ніякого стосунку до водія Mercedes. Свої претензії чоловік висловив не інспектору, який проводив евакуацію, а саме водію евакуатора", - розповіли сайту ТСН.ua в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

В центрі Києва водій автомобіля Mercedes побив водія евакуатора

В центрі Києва водій автомобіля Mercedes побив водія евакуатора

Там додають, що водій евакуатора не подавав заяву про напад в поліцію, тому водій Mercedes, скоріш за все, не отримає покарання за свій вчинок. В момент конфлікту інспектор з паркування вводив данні про інший автомобіль і не мав змоги зафіксувати момент нападу водія Mercedes. Все відбулося за лічені секунди.

Нагадаємо, що у населеному пункті Фурси, що в Київській області, врятували мотоцикліста, який втратив ногу через аварію

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація