В Києві розпочалася акція проти розкрадань в оборонці

В Києві розпочалася акція проти розкрадань в оборонці

Фото: Національний корпус

На Майдані зібралися активісти "Нацкорпусу" та "Національних дружин".

В Києві 23 березня на Майдані незалежності розпочалася мітинг "Нацкорпусу" та "Нацдружин" з вимогами покарати причетних до скандалу з розкраданням в оборонній сфері.

Попередньо, на акцію зібралися близько 5 тисяч людей. Як повідомляє Уніан, на мітинг автобусами привезли декілька сотень людей пенсійного віку, серед яких трапляються і особи, схожі на безхатченків. Вони стояли на перетині Хрещатика та Інститутської. Активісти відокремили їх від основної маси протестуючих живим ланцюгом. 

Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький у коментарі заявив, що не знає, що то за люди і хто їх привіз на акцію. Разом з тим він зауважив, що ”це можливо провокація СБУ” для дискредитації акції.

Білецький припустив, що після акції пенсіонерам роздаватимуть гроші, щоб створити вигляд, що нібито захід "Нацкорпусу" проплачений.

Після мітингу на Майдані, активісти рушили до Адміністрації президента скорботною ходою в пам'ять про загиблих на Донбасі. 

Додамо, раніше організатори акції заявили, що участь візьмуть близько 10 тисяч осіб. Як і минулої суботи, акція носить мирний і безпартійний характер.

Нагадаємо, минулого тижня 16 березня у центрі Києві близько двох тисяч осіб взяли участь в акції, що організована партією "Національний корпус" під назвою "#СвинарчуківПорошенка – за ґрати!". Учасники акції вимагали призначити усім винним у розкраданні оборонного бюджету максимальні строки позбавлення волі. Демонстрація відбулась без зіткнень.

Представники Нацкорпусу закидали правоохоронців іграшковими свинями

Представники Нацкорпусу закидали правоохоронців іграшковими свинями

Повʼязані теми:

Наступна публікація