В Києві пропонують перейменувати вулицю на честь легендарного "Да Вінчі": як підписати петицію

В Києві пропонують перейменувати вулицю на честь легендарного "Да Вінчі": як підписати петицію

Легендарний "Да Вінчі" загинув 7 березня

З ініціативою перейменувати вулицю Німанську у Києві виступила акторка Ада Роговцева.

Відома українська акторка Ада Роговцева запропонувала перейменувати вулицю Німанську у Печерському районі Києва на честь Героя України Дмитра Коцюбайла ("Да Вінчі"), який загинув 7 березня цього року у боях під Бахмутом.

Відповідну петицію зареєстровано 8 травня на сайті Київської міської ради.

"Вулиця Німанська в Печерському районі міста Києва названа на честь річки Німан, що протікає Калінінградською областю росії. Російські топоніми не мають бути вшановані в міському просторі столиці України. Київ повинен шанувати Героїв, які віддали життя за Незалежність України", – йдеться у тексті петиції.

Цю ініціативу підтримала парамедикиня Аліна Михайлова, яка була дівчиною "Да Вінчі".

"Я щиро вдячна Аді Миколаївні за цю ініціативу і повністю її підтримую. Дякую всім, хто вже 2 місяці питав мене про вулицю Дмитра Коцюбайла чи навіть реєстрував подібні петиції, звертався до влади. Це саме та петиція, яку я прошу вас підтримати", — зазначила Михайлова.

Станом на вечір 8 травня петицію підписали уже понад 10 тис. людей з 6 тис. необхідних. Приєднатися до ініціативи можна за посиланням.

Скриншот петиції

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський назвав загиблого Героя "Да Вінчі" "людиною-символом і людиною-хоробрістю" і нагадав, що Дмитро – один із наймолодших героїв України.

Раніше наречена "Да Вінчі" Аліна Михайлова розповіла, як втрачала коханого на власних руках.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація