В Ірпені почали зносити будинок з графіті Бенксі: відео з місця події

В Ірпені почали зносити будинок з графіті Бенксі: відео з місця події

В Ірпені демонтують будинок із графіті Бенксі

Вже стартували роботи з демонтажу.

В Ірпені почали зносити багатоповерхівку, що постраждала від обстрілів, на стіні якої британський художник Бенксі зобразив дівчинку-гімнастку.

Графіті обіцяють демонтувати окремо та зберегти.

"Ми потім будемо дивитися, чи на цьому місці, чи буде перенесено. Але ми хочемо зберегти це зображення, яке намалював Бенксі. Можливо, буде біля будинку зроблено артоб'єкт. Зробимо все можливе, щоб його залишити", - сказав мер Ірпеня Олександр Маркушин в ефірі національного телемарафону.

Які графіті  Бенксі намалював в Україні

У листопаді 2022 року Бенксі підтвердив створення семи графіті в Україні.

Це графіті з гімнасткою у місті Бородянка Київської області та малюнок із зображенням ще однієї гімнастки, але вже у постраждалому від ЗС РФ Ірпені.

Крім того, у Києві біля Майдану Незалежності художник намалював двох дітей, що гойдаються на протитанковому їжаку, як на гойдалках.

А у Гостомелі на стіні однієї з будівель з'явилося графіті британського художника, на якому зображена жінка у протигазі.

У Горенці британець намалював бородатого чоловіка, який приймає ванну.

Варто зазначити, що в Бородянці місцеві жителі повідомили, що бачили чоловіка, який працював із трафаретами. Журналістам ТСН вдалося знайти людей, які бачили цього найбільш таємничого художника сучасності. Кажуть, це мало такий вигляд, що ніхто не ховався від того, чим зайнятий, а просто серед білого дня приїхав мікроавтобус, з нього вийшли декілька людей і взялися до справи.

Вони були у спецодягу і проводили якісь заміри, тож місцеві їх сприйняли за архітекторів. Але зрештою один із чоловіків дуже швидко почав наносити фарбами з балончика завдяки трафаретам малюнок гімнастки. Свідки розповідають, що чоловікові на вигляд було до 50 років, був з борідкою, але вони і подумати не могли, що спостерігають за однією із найзагадковіших персон світу.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація