В “Дії” завершилося опитування щодо радянського герба на щиті “Батьківщини-матері”: за що проголосували українці

Дата публікації
Перегляди
3480
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
В “Дії” завершилося опитування щодо радянського герба на щиті “Батьківщини-матері”: за що проголосували українці

Фото: t.me/otkachenkokyiv

В урядовому застосунку “Дія” завершилося опитування щодо герба СРСР на щиті “Батьківщини-матері” у Києві. Результати опитування свідчать про те, що українці хочуть змінити герб на тризуб.

В “Дії” завершилося опитування щодо тризуба на щиті “Батьківщини-матері” в Києві. В опитуванні взяли участь понад 778 тисяч українців.

Підсумками голосування на своїй сторінці в соцмережі поділився міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його словами, це опитування стало другим за залученістю серед користувачів застосунку “Дія”. В опитуванні взяли участь понад 778 тисяч українців.

“85% проголосували за заміну герба СРСР на тризуб. Так, ми могли все зробити без консультацій з громадськістю. Зробити на свій розсуд. Але я впевнений, що діалог з суспільством — вкрай важливий. Його треба ініціювати з таких питань, тим паче, коли нам це нічого не коштує. Не йдеться сьогодні про те, щоб повністю демонтувати монумент, тому що це точно не на часі через величезні кошти, яких потребує цей процес”, — наголосив Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, що рятувальники на Київщині перевірили та розмінували ще 270 населених пунктів.

Читайте також:

У Києві провели в останню путь розвідника "Фаната"

У Києві провели в останню путь розвідника "Фаната"

Повʼязані теми:

Наступна публікація