У центрі Києва власники квартири спотворили фасад історичної будівлі: відео

Дата публікації
Перегляди
7940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У центрі Києва власники квартири спотворили фасад історичної будівлі: відео

Фото: із соцмереж

Таке утеплення псує зовнішній вигляд історичної будівлі та є абсолютно незаконним.

У центрі Києва власники квартири почали її утеплення і спотворили фасад історичної будівлі.

Будівля розташована за адресою: вулиця Пушкінська, 23 А.

Про це йдеться у сюжеті "Cніданку з 1+1".

Дії власників квартири викликали величезний резонанс. Адже, по-перше, це псує зовнішній вигляд історичної будівлі, а, по-друге, це абсолютно незаконно.

"І знову головні вороги населення міста – його жителі. Ось, наприклад, на Пушкінській, 23А утеплюють модерн. Пам’ятку архітектури, між іншим. Де там архітектурний спецназ?", - такий допис у Facebook розмістив дослідник архітектури Семен Широчин. Допис зібрав майже 300 поширень і викликав величезний резонанс.

Серед обурених і проєктувальник Дмитро Макагон. Він пояснює – утеплити можна що завгодно, проте старі будинки потребують цього найменше.

"Там метрові цегляні стіни і в принципі, якщо порівнювати з панельними будинками, де панельки ці 20 сантиметрів і менше і бетон, то у цегли тепловий спротив набагато вище, ніж у бетону, тому, в принципі, вони вважаються теплі", - зазначив він.

"Взагалі втручатися в якусь реконструкцію, ремонт можна лише з дозволу відповідного управління, або Міністерства культури, або управління охорони пам’яток при місцевій владі  – навіть вікна поміняти на пластикові не дозволяється… До речі, не лише стіни пам’яток архітектури не можна змінювати. Якщо ви одноосібно почнете утеплювати свою квартиру ззовні – це буде порушенням проєкту будинку", - йдеться у сюжеті.

Сьогодні, 6 листопада, Семен Широчин написав про те, що власник квартири на Пушкінській продовжує утеплювати фасад.

Як не треба утеплювати будинки

Як не треба утеплювати будинки

Раніше повідомлялось, що у Києві виявили "цар-балкон", який може обвалитися людям на голови. На вулиці Братиславській, 30А мешканці останнього поверху п'ятиповерхового будинку "приліпили" до своєї квартири балкон, якого там не мало бути.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація