В Антикорупційному суді розповіли, чому зобов'язали НАБУ відкрити справу проти Кличка

В Антикорупційному суді розповіли, чому зобов'язали НАБУ відкрити справу проти Кличка

Фото: УНІАН

В суді офіційно пояснили рішення.

Вищий антикорупційний суд України зобв'язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження щодо київського міського голови Віталія Кличка, частково задовольнивши скаргу про бездіяльність керівника головного підрозділу детективів НАБУ.

Про це повідомляє пресслужба ВАКСУ.

"Судове рішення у цій частині мотивоване тим, що обов’язок слідчого - прийняти заяву про вчинення кримінального правопорушення та впродовж 24 годин внести за цією заявою відомості до ЄРДР виникає незалежно від обґрунтованості або необґрунтованості такої заяви, а також від того, чи подана ця заява з порушенням або отриманням територіальної чи предметної підслідності", — повідомили в пресслужбі.

‼️На численні запити ЗМІ Вищий антикорупційний суд зазначає, що ймовірніше за все, у вказаних запитах йдеться про ухвалу...

Опубліковано Вищий антикорупційний суд Середа, 6 листопада 2019 р.

Раніше до суду надійшла скарга на НАБУ про бездіяльність щодо початку розслідування можливих правопорушень Кличка і його двох заступників по ч. 2 ст. 364 (Зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 368 (Одержання неправомірної вигоди), ч. 3 ст. 191 (Розкрадання держкоштів), ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) та інших злочинів Кримінального кодексу.

Нагадаємо, національне бюро відкрило кримінальне провадження про можливу державну зраду і розкраданні державних коштів мером Києва Віталієм Кличком і його двома заступниками під час забудови столиці

НАБУ просить перевірити конфлікт інтересів Кличка під час будівництва Шулявського мосту

НАБУ просить перевірити конфлікт інтересів Кличка під час будівництва Шулявського мосту

Повʼязані теми:

Наступна публікація