В аеропорту "Київ" скасовують та затримують рейси через сильний туман

В аеропорту "Київ" скасовують та затримують рейси через сильний туман

Фото: Аеропорт "Київ" (Жуляни)

Вертикальна видимість – всього 30 метрів.

У Міжнародному аеропорту "Київ" сьогодні, 22 жовтня, через сильний туман були скасовані та затримуються деякі рейси. Про це повідомили у пресслужбі аеропорту.

Так, на 9:00 видимість становила 250 м, а вертикальна видимість - 30 м. Скасований був нічний рейс до Варшави.

"Скасовано нічний рейси до Варшави (LOT), в зв’язку з поверненням літака до аеропорту вильоту. Причиною повернення літака авіакомпанії LOT назад до Варшави стали несприятливі погодні умови", - йдеться у повідомленні аеропорту.

Сильний туман впливає на роботу аеропорту У Міжнародному аеропорту «Київ» 22 жовтня у зв'язку із сильним туманом...

Опубліковано Аеропорт Київ - Kyiv Sikorsky Airport Вівторок, 22 жовтня 2019 р.

Ще два рейси - з Рима (Alitalia) та Кельна (WizzAir) було перенаправлено до запасного аеродрому в Борисполі. Пасажирів, які мали летіти зворотніми рейсами до Рима та Берліна в аеропорт відвезли на автобусах. Затримується прибуття літаків також з Берліна та Гамбурга (WizzAir).

Вплинула погода і на рейси по Україні.

"На внутрішніх рейсах авіакомпанії Motor Sich спостерігається затримка від однієї години до декількох, в зв’язку з поганою видимістю як в київському аеропорту, так і в місцевих аеропортах", - йдеться у повідомленні аеропорту.

У "Києві" обіцяють, що в разі тривалих затримок рейсів пасажирам буде надано напої та харчування.

Як повідомили раніше в КМДА, у повітрі над Києвом завис густий туман, а кількість шкідливих речовин у повітрі перевищена лише біля завантажених автомобільних шляхів. Водночас протягом останніх днів у соціальних мережах користувачі скаржаться на якість повітря у Києві. За додатком SaveEcoBot індекс якості повітря в Києві наближався до негативних позначок. Інший ресурс AirVisual показав загальний індекс забруднення в столиці понад 160 одиниць за норми від 0 до 50. За таких показників радять зачиняти вікна, а на вулицю виходити у захисних масках. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація