В аеропорту "Київ" хочуть подовжити злітно-посадкові смуги

В аеропорту "Київ" хочуть подовжити злітно-посадкові смуги

Фото: www.facebook.com/airportkiev

Реконструкція дозволить приймати важчі літаки.

Протягом найближчих трьох-п'яти років в аеропорту "Київ" ім. Сікорського планують подовжити злітно-посадкові смуги, аби приймати важчі літаки. Відповідні документи щодо надання дозволів на розширення ділянок нині перебувають на розгляді в КМДА.

"Зараз документи щодо додаткового відведення земельних ділянок по торцях злітно-посадкової смуги перебувають у КМДА. У планах аеропорту є в найближчі 3-5 років якимось чином подовжити ЗПС для того, щоб приймати Airbus A321 без обмежень", - зазначив співвласник компанії "Майстер-Авіа" (орендатора аеропорту) Денис Костржевський у коментарі ЦТС.

Будівництво, швидше за все, профінансують держава та приватні компанії.

Злітно-посадкову смугу в Жулянах планують подовжити на 600 м. На реалізацію проекту потрібно 84 млн євро (або близько 2,6 млрд грн).

Нагадаємо, раніше в авіакомпанії Wizz Air заявляли про можливий відхід з аеропорту "Київ" в зв'язку з оновленням флоту за рахунок Airbus A321 і нездатністю наявної ЗПС прийняти повітряні судна цього типу. Водночас глава ради директорів аеропорту зазначив, що цей аргумент угорський лоукостер використовує для тиску – аби отримати додаткові знижки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація