Усі інсталяції виконані вручну: у Києві відбудеться фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Усі інсталяції виконані вручну: у Києві відбудеться фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Фото: Нове Співоче поле

Фестиваль триватиме до 28 березня.

На Співочому полі у Києві 12 лютого відкриється фестиваль гігантських китайських ліхтарів.

Про це повідомляє Нове Співоче поле на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що на гостей чекає більше 30-ти ілюмінаційних локацій, кожна інсталяція символізує стародавню китайську народну казку або легенду.

"Відвідувачі побачать більше 30-ти ілюмінаційних локацій, що розкривають таємничий світ Піднебесної. Серед них - легендарна теракотова армія, велика китайська стіна, долина квітів, дерево бажань з чарівними пандами, сичуанська опера, персонажі стародавніх китайських казок та легенд. Спеціальним гостем програми стане гігантський Вогняний Лев, з яким можна буде зробити оригінальне фото на пам’ять. Всі інсталяції виконані вручну з натурального шовку і led-ламп, деякі досягають шести метрів у висоту", - йдеться у повідомленні.

Також на Співочому полі працюватимуть атракціони для дорослих та дітей, проводитимуть майстер-класи та інші розваги, у вихідні дні відбуватиметься шоу-програма та Fire show.

Фестиваль триватиме від 12 лютого до 28 березня 2021 року. Відвідати його можна буде щодня з 17:00 до 22:00. Вхід буде платний.

⚡️Ілюмінаційна магія повертається до Києва⚡️ 12 лютого на Співочому полі грандіозне відкриття Фестивалю Гігантських...

Опубліковано Нове Співоче поле Субота, 30 січня 2021 р.

Варто зазначити, що фестиваль гігантських китайських ліхтарів - це масштабна виставка з 2000-річною історією, яку проводять щорічно у понад 40 країнах світу

Грандіозний фестиваль свічок відбувся у Львові

Грандіозний фестиваль свічок відбувся у Львові

Повʼязані теми:

Наступна публікація