Урочище Бабин Яр у Києві отримало новий статус

Урочище Бабин Яр у Києві отримало новий статус

Фото: unian.net

Територія площею понад 40 гектарів відтепер – ландшафтний заказник.

Природна територія урочища Бабин Яр у Шевченківському та Подільському районах столиці відтепер є ландшафтним заказником місцевого значення. Відповідне рішення схвалене Київською міською радою 14 листопада, повідомляє УНІАН.

За надання 41,5 га території нового статусу проголосували 72 з 82 депутатів Київради. У рішенні зазначається, що до заказника тепер належать залишки природних гаїв на схилах ярів, частина Кирилівського лісопарку зі схилами між вулиць Теліги та Герцена тощо. Загалом це один із останніх великих зелених масивів цієї місцевості. "Ця розташована в центрі міста територія дає притулок і створює умови для збереження цінних природних комплексів та угруповань рідкісних рослин і тварин", - наголошується в рішенні.

Також депутати Київради оголосили комплексною пам'яткою природи "Реп'яхів яр" - територію орієнтовно 11,6 га Шевченківського району між вулицями Криловська, провулком Нагорний, Смородинським узвозом і Богуславським узвозом. Статус ботанічних пам'яток природи місцевого значення наданий трьом 300-річним дубам, які знаходяться в Подільському районі на перехресті вулиць Осиповського та Вітряні гори, а також дереву тополі чорної віком близько 100 років, що росте біля пам'ятника Магдебурзькому праву.

Бізнес на трагедії світового масштабу: хто заробив на роковинах Бабиного Яру

Бізнес на трагедії світового масштабу: хто заробив на роковинах Бабиного Яру

Повʼязані теми:

Наступна публікація