Унікальне весілля офіцера: свідком став Віталій Кличко, а Валерій Залужний зареєстрував шлюб

Дата публікації
Перегляди
4867
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Унікальне весілля офіцера: свідком став Віталій Кличко, а Валерій Залужний зареєстрував шлюб

У Києві відбулося унікальне одруження. Мер Києва Віталій Кличко був свідком на весіллі офіцера Євгена Воротила та Марії Гуреш, а обряд укладання шлюбу проводив головнокомандувач ЗСУ, генерал Валерій Залужний.

Про це повідомила мати нареченої, письменниця Тамара Горіха Зерня на своїй сторінці у Facebook.

«У нашій родині було велике свято. Моя донька Марія Гуреш стала дружиною Євгенія Воротило. Нащадки двох давніх козацьких родів - сумського роду Негрійків і черкаського роду Воротил -  створили нову сім'ю і відтепер будуватимуть власний дім. Великою честю для нас є те, що молодят розписав головнокомандувач Збройних сил України пан Валерій Залужний, а свідком одруження став мер Києва пан Віталій Кличко. І зробили це з великою щирістю і теплом», - повідомила Тамара Горіха Зерня.

Також Кличко і Залужний залишили свої автографи на українському прапорі.

«Після події діти дістали прапор і попросили наших почесних гостей на ньому розписатися. Дякую усім, хто розділив з нами наші емоції у цей день. Віримо у перемогу ЗСУ і щасливе майбутнє наших дітей у вільній Україні», - поділилася мати нареченої.

Марія Гуреш також висловила вдячність високим гостям за незабутнє весілля.

«Ми страшенно вдячні Валерію Залужному за те, що благословив нас і розписав. Ми також вдячні і Віталію Кличку за те, що принагідно став нашим свідком. Цей день був неймовірно світлим. Ми окрилені. Ми натхненні», - написала молода дружина.

Наступна публікація