"Укрзалізниця" запускає новий приміський поїзд: названо маршрут

"Укрзалізниця" запускає новий приміський поїзд: названо маршрут

Фото: УНІАН

На маршруті щоденно курсуватиме вісім поїздів у будні.

"Укрзалізниця" запускає новий приміський поїзд Київ-Тарасівка-Київ від кінця січня 2021 року. Наприкінці першого кварталу наступного року курсуватиме додатковий модернізований поїзд.

Про це 23 грудня повідомили у пресслужбі компанії.

Передбачається, що на зазначеному маршруті щоденно курсуватиме вісім поїздів у робочі дні — по 4 вранці та ввечері в пікові періоди.

"Укрзалізниця вже розпочала капітальний ремонт електропоїздів і планує закінчити роботи у першому кварталі наступного року. Це буде зовсім новий рівень комфорту та швидкості. Наприклад, від Боярки до Києва можна буде дістатися за 21 хвилину, з Вишневого — за 15 хвилин. Але головною умовою реалізації проєкту є активна участь місцевих органів влади та повна компенсація витрат за перевезення пасажирів пільгових категорій", — прокоментував виконавчий директор регіональної філії "Південно-Західна залізниця" Артем Миронович.

Нагадаємо, у суботу, 19 грудня, у День святого Миколая у Києві дитяча залізниця розпочала роботу святкового поїзда "Полярний експрес". Він курсуватиме 19-20 грудня, а також від 25 грудня до 7 січня включно без вихідних. 

Скільки додаткових потягів на зимові свята пустить "Укрзалізниця" – економічні новини

Скільки додаткових потягів на зимові свята пустить "Укрзалізниця" – економічні новини

Повʼязані теми:

Наступна публікація