"Укртелеком" погрожує вимкнути систему екстреного сповіщення населення Київської області

"Укртелеком" погрожує вимкнути систему екстреного сповіщення населення Київської області

Фото: Укртелеком

Компанії доводиться фінансувати утримання системи власним коштом.

В "Укртелекомі" пообіцяли з 14 травня відключити від електроживлення систему оповіщення через те, що Київська обласна держадміністрація роками ухиляється від укладання угод щодо її обслуговування.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

На підприємстві зазначили, що в облдержадміністрації зобов’язані передбачати фінансування та укладати договори з підприємствами для обслуговування апаратури оповіщення. В "Укртелекомі" додали, що Київська ОДА вже два роки поспіль ігнорує підписання таких договорів.

Протягом цього часу підприємство продовжувало обслуговувати систему оповіщення Київської області за власні кошти. Як заявили на підприємстві, обладнання вироблене ще у 70-80 роках минулого століття і вимагає чималих затрат на його утримання у робочому стані.

На думку керівництва "Укртелекому", таке ставлення свідчить про те, що система оповіщення не є пріоритетною для обладміністрації. Так, 14 травня цього року компанія планує відключити апаратуру. "При цьому її не буде відключено від каналів комутації, що дозволить оперативно відновити роботу системи у разі зміни ситуації та вирішення проблеми", - відзначили у заяві. Також на підприємстві додали, що готові ще раз обговорити можливі варіанти співпраці.

Нагадаємо, в "Укртелекомі" розказали, за які послуги українцям доведеться платити більше.  Абонентська плата за них зросла від травня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація