"Укрпошта" відкрила перше в Києві відділення з безкоштовним Wi-Fi, автоматом з кавою і тачскрінами

"Укрпошта" відкрила перше в Києві відділення з безкоштовним Wi-Fi, автоматом з кавою і тачскрінами

Фото: Укрпошта

Відділення розташоване на Великій Васильківській.

На вулиці Великій Васильківській, 102, у Києві, після тримісячної реконструкції цього тижня розпочало роботу оновлене відділення 03150 "Укрпошти".

У приміщенні – нові ремонт, дизайн, меблі, тачскріни для самообслуговування, сучасна техніка. Також зробили примірювальну – для тих, хто отримує товари поштою. Є тут і безкоштовний вихід в Інтернет через WiFi. Тут діє електронна черга. Є автомати із кавою та снеками.

Гречку, консерви і туалетний папір у цьому відділенні, як у інших, не продають. Але товари споживання все ж є - канцелярія, шоколадні батончики, жуйки. І, звісно, тут надають традиційні поштові послуги. Про це пише ЦТС.

Відділення працює за розширеним графіком: у будні від 8:00 до 21:00, а в суботу – від 10:00 до 17:00.

Відвідувачам сучасний ремонт подобається. Але найголовніше, кажуть клієнти, - вчасна і швидка доставка, що нині дуже "кульгає" в "Укрпошти", особливо у віддалених райцентрах, не кажучи вже про села.

Площа оновленого приміщення - 435 кв. м. Переобладнання обійшлося "Укрпошті" в 3 млн грн. До проекту залучали компанію Partner Construction. Тут зробили нові комунікації, закупили нові меблі та техніку, провели опалення. Раніше, в зимовий час співробітники обслуговували клієнтів у валянках і рукавицях.

"Цього року компанія поставила за мету відкрити 100 нових відділень, сім із них вже були відкриті. Вони будуть менші, не буде електронної черги - її там немає сенсу встановлювати", - пояснила директор із розвитку мережі "Укрпошти" Валентина Дудко.

Наступні оновлені відділення обіцяють відкрити також у столиці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація