Українські водойми переповнені рибалками на кризі: про що попереджають рятувальники

Українські водойми переповнені рибалками на кризі: про що попереджають рятувальники

Хтось виходить на лід заради хорошого вилову, а хтось - щоби відпочити з друзями та рідними.

Українські водойми переповнені рибалками через водночас теплу погоду і досі товсту кригу. Ці вихідні, кажуть вони, можуть бути останніми цієї зими, коли лід товстий і міцний. Хтось виходить на лід заради хорошого вилову, а хтось - щоби відпочити з друзями та рідними. А рятувальники тим часом вже попереджають про небезпеку провалитися у воду, бо температура вдень плюсова і крига потроху тане.

Про це йдеться 23 січня в сюжеті ТСН.19:30.

Володимир, який рушив на кригу на Дніпро, розповів, що рибалить із дитинства і в холод, і в спеку. Деякі виходять на кригу із дітьми. Дехто компаніями.

Провідний інспектор Вишгородського районного відділу служби з надзвичайних ситуацій Юрій Сергієнко каже, що цього року надзвичайних випадків на льоду в його районі не було, але застерігає, що із плюсовою температурою за кілька днів крига стане тоншою, і на неї виходити зась.

Нагадує що робити, якщо ви таки провалились: "Перш за все, не панікувати. Бо паніка - це страшний ворог. Потрібно вибиратися на спину, розправити широко плечі, руки, намагатися підтягнути себе руками і потім, впираючись об лід, вилазити".

А якщо у воді опиняється хтось інший, то до нього треба підповзати, а не йти, і подавати бажано не руку, а палицю чи мотузку, щоби не піти під кригу і самому.

Поки крига товста і міцна: на українських водоймах повно рибалок

Поки крига товста і міцна: на українських водоймах повно рибалок

Читайте також:

  • У ДСНС розповіли про поведінку на замерзлих водоймах та як рятуватися, коли провалилися під лід
  • У Києві патрульний врятував хлопчика, який провалився під лід: подробиці події

Повʼязані теми:

Наступна публікація