Українська дизайнерка планувала провести показ мод у костелі в центрі Києва. Мінкульт скасував захід

Українська дизайнерка планувала провести показ мод у костелі в центрі Києва. Мінкульт скасував захід

Фото: www.flickr.com/spoilt.exile

На думку дизайнерки, показ колекції одягу "привернув би увагу молоді до культурної та архітектурної пам'ятки України".

Відомій українській дизайнерці Альоні Серебровій не дозволили проводити модний показ у приміщенні костелу святого Миколая у центрі Києва.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook міністр культури Володимир Бородянський.

"Показу мод у будівлі костелу Святого Миколи, який перебуває на балансі Національного будинку органної та камерної музики України - не буде. Оскільки одночасно це і Національний будинок органної та камерної музики України і діючий костьол, будь-які заходи в цьому місці враховують позицію настоятеля. Усно настоятель вже надав негативну відповідь", - заявив він.

Показу мод у будівлі костьолу Святого Миколи, який перебуває на балансі Національного будинку органної та камерної...

Опубликовано Володимиром Бородянським Суббота, 4 января 2020 г.

Зазначимо, раніше ЗМІ повідомляли, що Сереброва звернулась до Бородянського з проханням посприяти проведенню такого заходу, який "стане символом нового осмислення зв'язку між традиційним та сучасним, духовним та тілесним, вічним і тимчасовим, та, без сумніву, приверне увагу молоді до цієї культурної та архітектурної пам'ятки України".

Зокрема, відповідний лист, а також звернення Міністерства культури до настоятеля релігійної організації "Релігійна Громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-католицької церкви у Києві" Отця Андрія Рака та до генерального директора ДП "Національний будинок органної та камерної музики України" Тетяни Стахурської щодо проведення заходу у костелі з’явилися у розпорядженні "Обозревателя".

Фото: Обозреватель
Фото: Обозреватель
Фото: Обозреватель

За словами самої Серебрової, КМДА дала дозвіл на проведення заходу у костелі.

Нагадаємо, раніше у Михайлівському соборі невідомий розбив ікону. Чоловік пошкодив ікону навмисно. Підняв її з місця, де вона лежала, і кинув на підлогу. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація