Загиблий у київському Палаці спорту журналіст поспішав за ноутбуком

Загиблий у київському Палаці спорту журналіст поспішав за ноутбуком

У Палаці спорту загинув Юрій Данилов

Трагедія сталася напередодні після хокейного матчу.

Минулої ночі в Києві загинув журналіст. Спортивний кореспондент Юрій Данилов упав із 9-метрової сцени після того, як робітники демонтовували місток, по якому ходили люди, йдеться в сюжеті ТСН.

Журналіст просто не помітив провалля.

Данилова намагалися врятувати лікарі федерації хокею України, потім медики "швидкої". Але він помер на місці – у Палаці спорту, в якому останні 15 років постійно висвітлював хокейні матчі.

Петро Онищук, головний по сцені перебував за якийсь метр від журналіста, але зупинити його не встиг – саме тримав важкий місток, яким раніше переходили люди.

"Я закричав: "Стій, сюди неможна!". Ця людина мене не послухала, і зі словами "У мене там ноутбук" - пішла, і не просто переступила, а впала на стіну", - розповів Онищук.

Керівництво палацу спорту відкидає усі звинувачення на свою адресу. Мовляв, небезпечне місце було позначене, та й сторонніх там уже не мало бути.

А журналіст узагалі нібито був напідпитку.

"Обидві бригади говорили про те, що був різкий запах алкоголю від цієї людини", - розповів головний інженер Палацу спорту Олег Лук'яненко.

Колега загиблого Іван Вербицький розповідає, що журналісти зайшли за сцену по містку, так званому тунелю, а після того, як поспілкувалися з хокеїстами, Юрій хотів повернутися по свої речі.

Вербицький пригадує, що робітники дуже квапилися, бо готували Палац спорту до концерту. І ніхто дверей на сцену, де проходив демонтаж, не закрив навіть після трагедії. А щодо вигуків робітників, що проходити не можна – то, каже, журналістам завжди кудись забороняють заходити.

Займатися розслідуванням загибелі Данилова будуть правоохоронці.

"Усі питання будуть з'ясовані в ході перевірки. Нещасний випадок стався, але спеціалісти, в тому числі Держгірпромнагляду, встановлять всі обставини та причини", - пообіцяв прокурор Олег Юхновський.

У 35-річного Данилова залишилася старенька і дуже хвора мати, яка й досі не може повірити, що її син загинув.

Цієї ночі у Києві загинув журналіст

Цієї ночі у Києві загинув журналіст

Повʼязані теми:

Наступна публікація