Ювілейний концерт Попадюка відбудеться за підтримки компанії "Агромат" Новини компаній

Ювілейний концерт Попадюка відбудеться за підтримки компанії "Агромат"

Один з найкращих музикантів сучасності майстерно грає на 15 інструментах.

23 лютого 2016 року в Національному палаці "Україна" відбудеться ювілейний концерт Василя Попадюка "100 років самотності" за підтримки компанії "Агромат". У програмі – світові хіти та оригінальні твори у виконанні скрипаля-віртуоза і його музичного бенду Papa Duke band. Ведучий концерту – Петро Мага.

Один з найкращих музикантів сучасності, Василь Попадюк майстерно грає на 15 інструментах. Зміксувавши слав'янську, циганську і популярну музику з фольклором та джазом, Василь Попадюк створив власний неповторний стиль world music. Цими музичними композиціями захоплюються мільйони шанувальників, серед яких і перші особи держав світу.

Більше 150 концертів на рік, які він влаштовує зі своїм гуртом, збирають повні зали Європи, Америки та Африки. Як запрошена зірка, Василь Попадюк записував диск навіть з легендарною рок-групою Deep Purple.

Підтримати музичний проект вирішила компанія "Агромат", яка добре знається на мистецтві створення краси. Щодня здійснюючи подорож у світ дизайнерського мистецтва, що вражає енергією та кольорами, компанія "Агромат" запрошує всіх поринути у світ музики. Адже чарівні імпровізації Василя Попадюка – ще один крок до розуміння природи мистецтва.

Пропонуємо і вам відкрити для себе цього неймовірно талановитого виконавця.

Наступна публікація