Київські лікарні ударними темпами готуються до зими: утеплюють стіни і встановлюють лічильники

Київські лікарні ударними темпами готуються до зими: утеплюють стіни і встановлюють лічильники

Медики обіцяють, що у київських лікарнях пацієнтам буде тепло

Для обігріву палат в лікарнях обіцяють включати також і кондиціонери.

У київських лікарнях активно готуються до холодів і обіцяють столичному департаменту охорони здоров'я не скорочувати кількість ліжок.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На нараді в КМДА вирішували, що можна не обігрівати господарські приміщення медзакладів. В одній лікарні більше в одній менше, але в кожній можна заощадити.

От тільки суму економії, навіть приблизну, так і не назвали. Зате запевнили, що скорочувати кількість ліжок в холоди не збираються.

У закладах міняють труби, яким вже 50 років, та утеплюють стіни відділень. Під час холодів обіцяють вмикати ще й кондиціонери. Медики розповідають, що вже поставили газові лічильники і заслонки в трубах, що дозволяє економно використовувати опалення. Оптимальну температуру в приміщені лікарні обіцяють 18-20 градусів.

Старша медсестра відділення завіряє, що кондиціонери в деяких палатах не декор, бо хоч і затрати на електроенергію великі, але їх вмикають.

Медики жартують, що на всяк випадок, якщо кондиціонер працювати не буде, тут стоїть апарат УЗД, вентилятор якого дує і гріє кабінет, але сподіваються, що до такого в жодній лікарні не дійде. 

У київських лікарнях активно готуються до холодів

У київських лікарнях активно готуються до холодів

Нагадаємо, опалювальний сезон цього року в столиці планують розпочати після 15 жовтня.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян.

Повʼязані теми:

Наступна публікація