У київське метро назавжди повернули голос американця

У київське метро назавжди повернули голос американця

У київське метро повертається англійська мова / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Відбулося це, як не дивно, через вибори до Ради.

Сьогодні, 23 жовтня, у поїзди столичної підземки повернули американський голос, який оголошує станції метро.

Як уточнює "Комсомольська правда" в Україні", причин піти на такий крок у керівництва було декілька.

По-перше, уточнюють у метрополітені, багато киян дзвонили до них та просили повернути голос, по-друге, багатьом іноземцям сподобалося наше метро і вони спускалися під землю, щоб помилуватися його архітектурою. Остання причина - вибори: до нас приїхала велика кількість іноземних спостерігачів.

Судячи з усього, саме вибори стали головним поштовхом повернення до іноземної озвучки, адже попередні дві причини не перешкодили метрополітену свого часу відмовитися від двомовних оголошень, відзначає видання.

У метрополітені прибирати голос не планують:

"Тепер це буде вже на постійній основі. Але все одно ми продовжуємо вивчати думку пасажирів і орієнтуватися на неї", - зазначила речник метро Надія Шумак.

На те, щоб метро знову заговорило англійською - тобто на підключення всіх складів до нової системи оповіщення - піде від 7 до 10 днів. Впроваджувати двомовну озвучку почали на всіх лініях метрополітену одночасно.

Нагадаємо, що вперше двомовні оголошення зазвучали в київському метро наприкінці травня. Цей проект був реалізований в рамках підготовки до Євро-2012. Коли чемпіонат підійшов до кінця, іноземну озвучку вирішили зняти.

Повʼязані теми:

Наступна публікація