У Києві поліція затримала кримінальних "авторитетів" на чолі зі "злодієм в законі"

У Києві поліція затримала кримінальних "авторитетів" на чолі зі "злодієм в законі"

У Києві поліція затримала кримінальних "авторитетів" на чолі зі "злодієм в законі"

Фото: Facebook/Оксана Блищик

Спецоперацію провели в Оболонському районі.

Вчора, у вівторок, 10 травня, правоохоронці затримали групу кримінальних "авторитетів" на чолі зі "злодієм в законі", відомим як "Куцу". Про це повідомляє УНІАН з посиланням на повідомлення прес-секретаря столичної поліції Оксани Блищик у Facebook.

Спецоперацію провели в Оболонському районі.

"Київські оперативники затримали групу кримінальних "авторитетів" на чолі зі "злодієм у законі". Спецоперацію працівники карного розшуку із залученням спецпідрозділу провели вчора ввечері в Оболонському районі столиці під час злодійської "сходки", - повідомила Блищик.

Злочинців затримали у приміщенні кафе на вулиці Героїв Сталінграда. Усього там перебувало восьмеро кримінальних "авторітетів" та "злодій в законі" на ймення "Куцу". Усі, крім "Куцу" - уродженці Донеччини. "Куцу" - громадянин іншої держави.

"Коли ми отримали оперативну інформацію про те, що в Києві має відбутися зустріч кримінальних "авторитетів", відразу розпочали комплекс заходів. У результаті у приміщенні кафе на вулиці Героїв Сталінграда затримали восьмеро кримінальних "авторитетів" та одного "злодія в законі" на прізвисько "Куцу". Усі кримінальні "авторитети" – уродженці Донеччини, а "Куцу" - громадянин іншої держави. Під час "сходки" головним питанням було обговорення "результатів" злочинної діяльності, а також перерозподіл сфер впливу на території Одеської області, міст Одеса, Горлівка та Бахмут", - процитувала начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрія Крищенка прес-секретар столичної поліції.

Затримані неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності, зокрема за вбивство, бандитизм, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотиків, грабежі, розбої та викрадення автомобілів.

Правоохоронці перевіряють затриманих на предмет вчинення правопорушень на території Києва та інших регіонів держави.

Нагадаємо, раніше в Києві затримали відомого у кримінальних колах "злодія в законі", громадянина Грузії Гочу Джинчарадзе "Куршу". За словами чоловіка, він нібито приїхав до України на лікування.

Повʼязані теми:

Наступна публікація