У Києві охорона російського репера Басти накинулись на українця через фразу про Крим: відео

У Києві охорона російського репера Басти накинулись на українця через фразу про Крим: відео

У Києві охорона російського репера Басти накинулись на українця через фразу про Крим: відео

скріншот з відео / Сергій Серненко, TikTok

Киянина не впустили до ресторану після фрази: "Крим - український".

У Києві охоронці російського репера Василя Вакуленка, більш відомого як Баста, накинулись на чоловіка, який заходячи до ресторану, вигукнув фразу "Крим – це Україна". Також ще одного чоловіка, який зняв цей інцидент на камеру, охоронці репера змусили видаляти відео.

Як пише громадський активіст Сергій Стерненко, подія сталась у столичному ресторані "Мокко", де обслуговували російського артиста. За його словами, автор відео навмисне приїхав до закладу, коли дізнався про прибуття туди Басти, й одразу почав записувати відео в Telegram. Він вирішив нагадати російському реперу, який виступав в окупованому Криму, що Крим - це Україна.

@sternenko

Тікток блокує це відео, тому перезаливаю. Охорона Басти напала на українця за питання про ##Крим ##баста ##ноггано ##Київ ##Крим ##КримУкраїна ##бумбокс

♬ оригінальний звук - Сергій Стерненко

На відеоролику, оприлюдненому в соцмережі видно, як чоловік з увімкненою камерою на смартфоні намагається потрапили всередину ресторану, де перебував музикант. Але після фрази "Крим – український, я сказав" охорона зачинила двері. У цей момент з музикантом фотографувався персонал закладу поблизу дверей.

"Встиг на вході перетнутись поглядами з Василем, який був всередині і повідомив, йому, що "Василій, хочу нагадати вам що Крим – Україна! Крим український! Баста виступав у окупованому Криму!". На цих словах до дверей підбігла охорона як закладу, так і ще 4-6 спортивних молодиків. Охорона почала зачиняти двері, а молодики випхали мене з закладу, почалася атака на мене. Василь в своєму оточенні робив нейтральний вигляд. Я пару разів ухилився від ударів молодиків і відступив, знімаючи", - цитує Стерненко слова автора відео.

Він зазначив, що у цей момент ще один присутній там чоловік почав все знімати на камеру, але охорона змусила його видалити цей ролик.

Нагадаємо, російський репер Баста, який неодноразово виступав в окупованому Криму, приїхав до Києва 3 травня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація