У Києві на Софіївській площі лунають привітання з Новим роком-2021: чого найчастіше українці  бажають одне одному

У Києві на Софіївській площі лунають привітання з Новим роком-2021: чого найчастіше українці бажають одне одному

Дата публікації
Перегляди
1407
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві на Софіївській площі лунають привітання з Новим роком-2021: чого найчастіше українці  бажають одне одному

Привітати близьких може будь-хто охочий.

Під час новорічних свят на Софійській площі в Києві діє інтерактивна лазерна проєкція "Вітання звідусіль", яка дозволяє побажати найважливішого й найціннішого близькій людині, родині чи всій країні. Залишити своє вітання можна до 7 січня, до ініціативи упродовж 5 днів вже долучилося понад п'ять тисяч людей.

Так, у межах проєкту від Національного заповідника "Софія Київська" та Visa, привітання з’являються на дзвіниці Софійського собору. Також в цю мить можна спостерігати у прямій трансляції на сайті.

Один одному майже 60% українців побажали миру (31%) та здоров’я (28%). Трохи рідше бажають любові (24%) і значно менше — добробуту (17%).

Окрім вітань рідному місту, країні та світу, на дзвіниці Софійського собору українці передавали теплі слова близьким, дивували рідних приємними новинами, освідчувалися в коханні, робили пропозиції руки та серця.

Крім того, упродовж 19- 25 грудня "Вітання звідусіль" працювали у форматі текстових побажань, які можна було залишити на сайті проєкту. Свої привітання на головній новорічній площі побачили понад 9 тисяч українців понад з 40 країн світу, зокрема з Австрії, Німеччини, Великої Британії, Аргентини, Індії, Канади, США, Таїланду, Мексики, Нової Зеландії та ін.

"Софія Київська не вперше стає місцем, на якому з’являються важливі повідомлення. Кияни залишали послання на її стінах ще з XI століття, і багато написів досі можна знайти на стінах собору. Місце проєкції як ніколи має значення, адже привертає увагу до нашої культурної та історичної спадщини, спонукає відчути зв’язок, що об’єднує українців, хоч би де вони тепер були", - зауважила генеральна директорка Національного заповідника "Софія Київська" Неля Куковальська.

Щоб залишити своє привітання, треба перейти на сайт і обрати анімовану привітальну сніжинку, що символізує мир, добробут, любов чи здоров’я.

Вітання звідусіль: які побажання писали середньовічні кияни на стінах Софійського собору

Вітання звідусіль: які побажання писали середньовічні кияни на стінах Софійського собору
Наступна публікація