У театрах Києва розповіли, що буде з виставами, глядачами та квитками в умовах карантину

У театрах Києва розповіли, що буде з виставами, глядачами та квитками в умовах карантину

Фото: молодий театр

Уряд від 12 березня запроваджує карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.

Станом на 11 березня 15:00 театри міста Києва продовжують працювати і не отримували офіційних розпоряджень про припинення або обмеження роботи через карантин, який запроваджується від 12 березня у столиці та по всій території України.

Про це телефоном ТСН.ua повідомили у столичних театрах.

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка у разі закриття на карантин шукатиме альтернативні методи роботи.

Так, у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка повідомили, що сьогодні вони продовжують грати вистави і планувати гастролі, однак що буде за дві години - не знають.

"Сьогодні ми граємо вистави, плануємо гастролі, однак що буде за дві години - ми не знаємо. Чекаємо на офіційні розпорядження. Якщо буде ухвалено рішення про припинення роботи театру, ми будемо розглядати можливість онлайн-трансляцій вистав. Або, якщо обмеження стосуватиметься лише залів місткістю понад 200 глядачів - у нас є камерна сцена, на якій триватимуть вистави", - повідомили в театрі.

Київський національний академічний Молодий театр обіцяє повернути гроші за квитки.

У Молодому театрі також заявили, що чекають на офіційні рішення та поки що продовжують працювати. У разі закриття припинять свою роботу та запевняють, що глядачі квитки не втратять: зможуть або повернути кошти, або скористатися квитками після відновлення роботи.

Театр "Золоті ворота" сподівається, що обмеження стосуватимуться аудиторій у понад 200 людей і вони продовжать роботу.

Театр "Золоті ворота" сподівається, що обмеження стосуватимуться аудиторій у понад 200 людей і вони продовжать роботу, оскільки їхні зали розраховані на 60 осіб.

"Офіційного листа ми поки не отримали. Якщо буде обмеження, ми готові закритися. Та все ж таки сподіваємось, що обмеження стосуватимуться залів на 200 людей і більше, а у нас зали на 60 глядачів. Тому ми можемо продовжити роботу", - зазначили у театрі.

Варто також додати, що усі театри пообіцяли найближчим часом розмістити на своїх офіційних сайтах та у соцмережах інформацію про їхню роботу в умовах карантину.

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що із 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.

На карантин закриваються дитячі садки та школи. Крім того, буде обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах.

Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.

Пізніше, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. 

Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший та поки єдиний випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні.

Влада Києва обмежує проведення публічних заходів та навчання у школах і вишах

Влада Києва обмежує проведення публічних заходів та навчання у школах і вишах

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація