"Священик" розводив водіїв на гроші в обмін на експрес-освячення автівок

Дата публікації
Перегляди
2021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Священик" розводив водіїв на гроші в обмін на експрес-освячення автівок

Псевдосвященик виявився ще й псевдомінером / Фото: 2+2

Виявилось, що псевдобатюшка ще й близько року знаходився у державному розшуку - за псевдомінування багатоповерхівки.

На Київщині правоохоронці буквально за руку впіймали псевдосвященика, йдеться у сюжеті "Новин 2+2".

Псевдобатюшка промишляв у заторах - у водіїв видурював гроші, нібито, на Свято-Георгіївський монастир. Принаймні саме його назва та фото містились на скриньці для пожертв. А крім того, прямо на дорозі шахрай пропонував експрес-освячення авто.

Територія, яку відпрацьовував панотець: в'їзд до столиці з боку Борисполя та, власне, саме місто-супутник. Саме там кремезного бороданя у рясі нерідко бачили на узбіччі.

А ось пані Валентина, яка працює у супермаркеті, неодноразово бачила чоловіка серед покупців. Він з'являвся зазвичай надвечір. Жінка, каже, одразу запідозрила, що той самозванець. Бо тест від продавчинь на знання релігійних свят він не пройшов.

У міліції кажуть, що до чоловіка довго придивлялися. Бо у рясі та з хрестом він виглядає як викапаний священнослужитель. Навіть після того, як правоохоронці доправили панотця до райвідділку - з ролі той не виходив.

Однак виявилось, що псевдобатюшка майже рік перебуває у державному розшуку. Уродженець Запоріжжя у серпні засвітився на псевдомінуванні запорізької багатоповерхівки. Тоді з будинку евакуювали всіх мешканців. Мінера, хоч той назвався чужим ім'ям - вирахували.

Та на судові засідання псевдомінер не з'являвся: чкурнув у невідомому напрямку. Де він переховувався донині, правоохоронці не знали. Але тепер відповідати йому таки доведеться - під конвоєм його етапували до Запоріжжя.

Псевдосвященик за гроші на храм освячував автівки під світлофорами

Псевдосвященик за гроші на храм освячував автівки під світлофорами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація