Ремонт нашвидкуруч. У Мережі з'явились фото станції метро "Лівобережна" після реконструкції

Через брак часу від використання лед-підсвітки на платформах довелось відмовитись.

Заступник київського міського голови Ілля Сагайдак опублікував на своїй сторінці в Facebook світлини, які демонструють майбутній інтер'єр станції київського метрополітену "Лівобережна" після реконструкції.

За словами Сагайдака, через брак часу на ремонт, дизайн довелось змінити, оскільки за півтори місяці важко втілити всі задумані ідеї.

"Довелось обігравати дизайн навколо існуючої плитки на стінах, яку встигнуть тільки відновити. Також в процесі реалізації задуму, змінили систему освітлення вестибюлів, відмовилися від використання лед-підсвітки оздоблення колон та фасадів на пероні та спростили дизайн фасадів входу у метро з площ", - написав Сагайдак.

Зазначається, що такі обмежені терміни реставрації пов'язані з проведенням пісенного конкурсу Євробачення, який відбудеться у Києві в травні цього року.

Нагадаємо, для проведення ремонту тимчасово від 18 лютого закрили вихід зі станції метро "Лівобережна", що веде до міської електрички та ринку. Запустити оновлену станцію в звичайному режимі планують наприкінці квітня. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація