Перемога в суді: чи буде УПЦ МП проводити богослужіння в Лаврі

Перемога в суді: чи буде УПЦ МП проводити богослужіння в Лаврі

Суд відмовив Українській православній церкві Московського патріархату проводити богослужіння в Києво-Печерській лаврі. / Фото: Associated Press

Слухання за позовом про усунення перешкод представникам УПЦ МП у користуванні майном, а саме у доступі та здійсненні богослужінь відбулося 13 червня.

Суд відмовив Українській православній церкві Московського патріархату проводити богослужіння в Києво-Печерській лаврі.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"Маємо першу, і вірю, що не останню, перемогу в суді  у справі повернення майна Києво-Печерської лаври державі", – написав Ткаченко.

Слухання за позовом УПЦ МП до Національного заповідника Києво-Печерська лавра тривало 13 червня у Господарському суді Києва за позовом УПЦ МП до Національного заповідника Києво-Печерська лавра.

Представників чоловічого монастиря УПЦ під час засідання не було. Вони на нього не з'явилися та просили його перенести. Суд відхилив клопотання через необґрунтованість.

Суд, дослідивши матеріали справи, прийняв рішення про відмову в задоволенні позовних вимог УПЦ, повідомив Ткаченко.

Напередодні священники УПЦ МП заявили, що нібито в Мінкульту немає "жодних юридичних підстав для виселення їх із території Києво-Печерської лаври, а сам факт назвали ультиматумом влади. На тлі ситуації розгорівся загальнодержавний скандал.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація