Пасажири потягу Київ-Сімферополь ледь не задихнулися вночі від смороду

Дата публікації
Перегляди
5153
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пасажири потягу Київ-Сімферополь ледь не задихнулися вночі від смороду

У вагоні згорів компресор, сморід від якого не давав людям спокійно дихати

Люди цілу ніч дихали запахом гару та мерзли біля відчинених вікон.

Пасажири одного з вагонів фірмового потяга Київ-Сімферополь дорогою ледь не задихнулися, йдеться у сюжеті ТСН.

Пасажири розповіли, що відчули запах гару ще у Києві, коли сідали у потяг. Тоді людей заспокоїли – мовляв, нічого страшного, просто згорів компресор у вбиральні.

Читайте: Українські електрички їздять швидше за "модні" імпортні Hyundai (відео)

У третьому вагоні довелося відчинити всі вікна. "Чад був такий, що, чесно кажучи, стало дерти в горлі і виникли головні болі", - пригадала пасажирка Оксана Білецька.

Інший пасажир розповів, наче провідники знали, що щось згоріло, але нічого не могли вдіяти. "Ми до години третьої зовсім не спали, двум жінкам стало зле", - повідомив Роман Коротенко, який їхав у злощасному вагоні.

У пані Катерини стрімко підскочив тиск, аж до двохсот. Довелося викликати швидку та затримати поїзд. Жінка переконана, що занедужала через задуху, хоча вікна були відчинені і люди всю ніч мерзли.

"Воно ж могло далі тліти, можна було взагалі всім не прокинутися насправді", - припускає Коротенко.

Провідниця вагону та керівник потяга не дуже зраділи журналістам. Конфлікт, за словами начальника поїзда, надуманий. Мовляв, окремі пасажири надто драматизують ситуацію.

"Там нічого страшного... Те, що там компресор згорів, і все. Але не було чим міняти його. Ну от пояснили все, а там одна жінка почала піднімати шум", - поскаржився керівник потяга Кудрат Кудратов.

Замінити вагон перед відправленням, мовляв, також змоги не було. "Як замінити, вони якщо не могли ремонтувати, хто мені буде міняти цей вагон. Я викликав швидку, тримав поїзд 24 хвилини, ще за це мені голову знімуть", - бідкається Кудратов.

Проте пасажири вагона вимагають зясувати, хто отруїв їхню подорож, та вже написали колективну скаргу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5153
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація