Нацгвардія охороняє Олександрівську лікарню Києва. Туди везуть хворих на коронавірус

Нацгвардія охороняє Олександрівську лікарню Києва. Туди везуть хворих на коронавірус

Фото: МВС

Військові почали охороняти лікарню, бо кияни ломилися в інфекційне відділення.

Інфекційне відділення Олександрівської лікарні у Києві, куди шпиталізують пацієнтів з підозрою на коронавірус, охороняють військовослужбовці Національної гвардії України. Про це повідомила лікар-інфекціоніст, член оперативного штабу із запобігання поширенню короновіруса Ольга Голубовська в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"На вихідні були невимовні події, коли здорові люди ломилися в інфекційне відділення, щоб протестуватися на коронавірус. Зараз в Олександрівській лікарні чергує Нацгвардія, тому відділення вже працює спокійніше", - зазначила вона.

За словами лікарки, "всіх протестувати неможливо".

"Всіх протестувати неможливо, це ніхто не може собі дозволити, навіть система охорони здоров'я США. Але, звичайно, у нас буде розширення доступу до тестування", - уточнила Голубовська.

Лікарка додала, що зараз МОЗ готує протоколи лікування COVID-19.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

Буковина лідирує за кількістю хворих на коронавріус – підтверджено 15 діагнозів

Буковина лідирує за кількістю хворих на коронавріус – підтверджено 15 діагнозів

Повʼязані теми:

Наступна публікація