У Броварах жінка побажала хлопцям у формі ЗСУ "підірватися на мінах"

У Броварах жінка побажала хлопцям у формі ЗСУ "підірватися на мінах"

Підприємиця з Броварів / Скриншот з відео

Жінка спробувала перепросити, виправдовуючись "нервовим зривом".

У Броварах на базарі підприємиця Гаяна побажала українським захисникам "підірватися на мінах". Таку обурливу реакцію у жінки викликало просте зауваження щодо російської мови на цінниках.

Відео інциденту оприлюднив волонтер Володимир Мищук.

"Так, я сказала, щоб хлопці підірвалися на мінах, які так поводяться з мирними людьми. Ті, які дозволяють собі за формою робити недостойні речі. Вони приходять і знущаються з людей за російську мову", – пояснила підприємиця.

"Російськомовним військовим можна, а нам – ні?"

Продавчиня запевняє, що її не було на місці тоді, коли прийшли військові у формі ЗСУ. Мовляв, їй передали слова: "Замініть цінники. Ви що, хочете закритися?"

"Це просто якесь знущання! Наші люди, українці, кажуть, що нікого не чіпають за російську мову, а тут – змініть цінники на українські. В нас свобода слова в Україні", – емоційно висловилася жінка.

Захисник одразу виправив підприємицю, сказавши, що у нас – війна. Традиційно, жінка взялася розповідати про російськомовних хлопців, які воюють у ЗСУ. Згадала й росіян, які перейшли на бік України.

"Російським солдатам, які воюють за нашу країну, їм можна? А людям, які вже не витримують... Людей б'ють на вулицях! Яке мають право хлопці розповідати мені, якою мовою говорити?", – не розуміє Гаяна. 

Очікувано, що жінка вирішила спробувати попросити вибачення у Збройних Сил України, буцімто визнавши, що "це було недоречно" і "вона жалкує". Свою фразу вона пояснила "нервовим зривом".

Раніше мовний скандал спалахнув у Боярці на Київщині. Чоловік на колонці слухав пісню репера з ворожої держави. Щобільше, він натякнув, що у війні винна Україна.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація