Київський крематорій викрили в незаконному забрудненні повітря

Київський крематорій викрили в незаконному забрудненні повітря

Крематорій самовільно здійснює викиди і ігнорує контролюючі органи / Фото: AFP

Природоохоронна прокуратура подала позов про стягнення завданих збитків, вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Київська природоохоронна прокуратура заявляє, що КП "Київський крематорій" викидає в атмосферу забруднюючі речовини без дозволу Управління охорони навколишнього природного середовища Києва.

За інформацією прокуратури, за порушення природоохоронного законодавства ще в лютому 2012 року підприємству було анульовано дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу. Однак, незважаючи на це, крематорій самовільно здійснює викиди й ігнорує контролюючі органи.

За розрахунками Державної екологічної інспекції Києва, збитки, завдані підприємством внаслідок порушення законодавства про охорону атмосферного повітря, становлять 45 тис. грн.

Природоохоронна прокуратура подала позов до господарського суду Києва про стягнення завданих збитків, також вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.1 ст.241 КК (забруднення атмосферного повітря).

У відповідності з законом України "Про охорону атмосферного повітря" викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу, який видається територіальним органом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація