Більше 122 тисячі гривень було зібрано 1+1 медіа під час благодійної акції до Дня Святого Миколая Пресреліз

Більше 122 тисячі гривень було зібрано 1+1 медіа під час благодійної акції до Дня Святого Миколая

Фото: 1+1 media

Кошти передадуть на придбання обладнання для "Охматдиту". 

Останні події в Україні сильно сколихнули наше суспільство. Українці зрозуміли на що здатні, об'єднавши зусилля, та відчули на собі всю силу взаємодопомоги. Відчули, що самі ми відповідальні за наступне покоління малих українців і їх життя – у наших руках. Перед нами гостро стоять проблеми у галузі охорони здоров'я, а особливо нашої підтримки потребують маленькі пацієнти. Ми можемо їм допомогти і ми допомагаємо.

Вперше до Дня Святого Миколая група 1+1 медіа провела доброчинну акцію у 2013 році. У період прайм-тайму 19 грудня, о 19:45, усі кошти, отримані від показу реклами на телеканалі 1+1, були передані на допомогу Національній дитячій лікарні "Охматдит". У результаті проведення благодійної акції було придбано центрифугу для приготування компонентів донорської крові, яка рятує сотню дітей щодня.

Доброчинні акції подібного роду поступово переростають у традиції медіа холдингу. Особливість такої благодійності в тому, що вона – системна і передбачає в собі поетапні та виважені дії, що здатні змінити ситуацію на краще. Саме тому, 1+1 медіа вдруге повторила доброчинну акцію до Дня Святого Миколая. У результаті її проведення, телеканалом 1+1 було зібрано 122 591гривень .

Ці гроші будуть витрачені на придбання медичного обладнання для Національної дитячій лікарні "Охматдит". Нарізі ведуться переговори з партнерами та постачальниками.

Наступна публікація