Авто Азарова не змогло проїхати Дарницьким мостом через кучугури

Авто Азарова не змогло проїхати Дарницьким мостом через кучугури

Азаров поїздив засніженими дорогами Києва / Фото: ТСН.ua

Прем'єр-міністр інспектував ситуацію на засніжених дорогах Києва та області.

У неділю, 24 березня, прем'єр-міністр Микола Азаров вивчав ситуацію, яка склалася в Києві та Київській області після практично безперервного дводобового снігопаду.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Кабміну.

Прем'єр особисто інспектував, як організовано виконання Указу президента "Про здійснення невідкладних надзвичайних заходів щодо подолання наслідків безпрецедентних снігопадів в Україні".

Читайте: Попов розповів, чому Київ виявився безпорадним перед стихією

Глава уряду об'їхав Києво-Святошинський і Обухівський райони області, Голосіївський, Дарницький, Подільський і Печерський райони столиці. Також Азаров побував на підстанції швидкої допомоги дитячої лікарні, в супермаркеті у спальному районі, спілкувався з киянами на вулицях, біля станцій метро.

У повідомленні Кабміну йдеться, що машина прем'єра не змогла проїхати з правого на лівий берег Дарницьким мостом, оскільки сніг не був прибраний, кілька разів на другорядних вулицях довелося долати кучугури, тягучки, допомагати проїхати "швидкій допомозі".

На підстанції швидкої допомоги Азарову розповіли, що на деякі виклики бригадам доводиться добиратися пішки. В супермаркеті глава уряду звернув увагу на нестачу молочних продуктів і підвищений попит на хліб, який все-таки постачають, але швидко розбирають покупці.

Прем'єр-міністр зазначив, що в Києві і області склалась дійсно надзвичайна ситуація. Таких снігопадів, як нині, не було протягом ста років.

"Об'єктивно ситуація дуже важка. Потрібні додаткові сили і засоби, в тому числі додаткові фінансові ресурси. Оперативний штаб з надзвичайних ситуацій визначить необхідні рішення, і уряд їх прийме", - запевнив прем'єр.

Повʼязані теми:

Наступна публікація