У жовтні-листопаді кияни отримають платіжки за тепло за старими тарифами - Пантелеєв

Дата публікації
Перегляди
771
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У жовтні-листопаді кияни отримають платіжки за тепло за старими тарифами - Пантелеєв

Фото: УНІАН

За новими тарифами кияни можуть сплачувати комуналку вже від початку наступного року.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв каже, що тариф на теплоенергію у столиці в жовтні-листопаді змінюватися не буде.

Про це він сказав під час брифінгу 23 жовтня, відповідаючи на запитання журналістів.

За його словами, після рішення уряду підвищити тарифи на газ для населення тариф на теплову енергію буде коригуватися, але на це потрібен час.

"Є відповідна процедура встановлення тарифів, яка вимагає певних часових проміжків. Можемо сказати, що ані в жовтні, ані в листопаді споживачі теплової енергії не отримають платіжки з новою ціною", - сказав Пантелеєв.

Пантелеєв нагадав, що ціна на газ збільшилася орієнтовно на 23% і враховуючи те, що практично 80% ціни на теплову енергію - це вартість газу, то і буде збільшено вартість теплової енергії.

"Які будуть остаточні ціни, ми зараз сказати не можемо, тому що це розрахунки та робота Національної комісії [держрегулювання енергетики і комунальних послуг], яка регулює ринок електроенергії і комунальних послуг... Але дати точний прогноз ми зараз не можемо, тому що це питання розрахунків і проходження відповідної процедури", - сказав заступник голови КМДА.

При цьому Пантелеєв припустив, що нові тарифи орієнтовно можуть ввести від 1 грудня або вже від початку наступного року.

Нагадаємо, від 1 листопада 2018 року ціна на газ для населення становитиме 8550 гривень за 1 тисячу кубічних метрів. Відповідне рішення уряд схвалив на засіданні 19 жовтня. Це означає, що ціни на газ зростуть на 23,5%. Нині тариф на газ для населення в Україні становить 6,9579 грн за 1 кубометр, він буде збережений до 1 листопада.

Незабаром ціна на газ для українців зросте майже на чверть

Незабаром ціна на газ для українців зросте майже на чверть

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
771
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація