У "жіночому" забігу в Маріїнському парку Києва переміг чоловік

У "жіночому" забігу в Маріїнському парку Києва переміг чоловік

Фото: ТСН

Першим фінішну лінію перетнув спортсмен-олімпієць.

У Києві відбувся третій щорічний забіг жінок на 5 кілометрів у кросівках та спідницях. Декого зголосилися супроводжувати на дистанції їхні чоловіки або хлопці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Плюс 20 до швидкості, плюс 50 до впевненості і плюс 100 до краси!", - коментує спідницю поверх спортивної форми учасниця забігу Інна. У юрбі було й кілька професійних спортсменів, зокрема, бронзова чемпіонка світу Валентина Шевченко змінила звичні їй лижі на кросівки. "Вирішила пробігти для гарного настрою на 8 березня", - зізналася вона.

У Києві відбувся третій щорічний забіг жінок

У Києві відбувся третій щорічний забіг жінок

Перед забігом чи не всі дівчата квапилися сфотографуватися з військовими ліцеїстами. Від красунь поруч юнаки ніяковіли. "Дуже гарні, прекрасні, дуже багато емоцій – це ж їхній день", - зізнавалися хлопці. Поки жінки бігали, більшість чоловіків грілися кавою, а хтось готувався зустрічати коханих на фініші квітами. Перші п'ять учасників прибігли трохи більше, ніж за 15 хвилин, усі - чоловіки. Лідером став учасник Олімпійських Ігор Назар Коваленко, який отримав нагороду – жіночі прикраси для дружини.

Перша дівчина перетнула лінію фінішу на 18-й хвилині – це була латвійка Сігіта Лапіна, яка зареєструвалася бігти останньої миті. "Взагалі я не планувала бігти - про цей захід мені розповів мій вітчИм. І я тут. Це було досить тяжко, бо дуже слизько та трохи холодно", - розповіла вона. Другу сходинку посіла Валентина Шевченко, котра поступилася першим місцем свідомо. "Хай молодість переможе сьогодні, я бігла в задоволення", - пояснила вона. Увага ж більшості  жінок на фінішній прямій була прикута не до лічильника часу чи рейтингової таблиці, а до щасливих облич чоловіків та дітей що їх зустрічали.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація