У залитому бетоном Вічному вогні в Києві вандали залишили хрест із написом

У залитому бетоном Вічному вогні в Києві вандали залишили хрест із написом

Фото: ТСН

Пам’ятка вже розчищена та працює у звичайному режимі.

У столичному Парку Слави вандали знову залили меморіальний Вічний вогонь бетонним розчином. Цього разу невідомі встановили ще й металевий хрест із написом "Жертвам сталінського режиму", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Речовий доказ вилучили правоохоронці, як і відеозапис із камер спостереження, котрі комунальники "Київгазу" встановили після першого нападу 7 листопада. Завдяки зображенню вдалося з’ясувати, що пошкодили меморіал вночі одразу восьмеро людей. Щонайменше одна людина вступила в брудну рідину та залишила по собі сліди, котрі ведуть аж до виходу з парку.

У парку Слави вдруге залили бетоном меморіал Вічного вогню

У парку Слави вдруге залили бетоном меморіал Вічного вогню

Цього разу в суміші було значно більше води, ніж бетону, а також не було піску, тому розчин схопитися при такій сирій погоді не встиг. Це спростило роботу працівників газової служби, котрі швидко розчистили конструкцію та відновили подачу палива. Вже до вечора понеділка роботу Вічного вогню було відновлено.

У поліції наразі злочин не коментують. За час, котрий минув від моменту попереднього нападу на Вічний вогонь, на слід вандалів вийти не вдалося.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація