У яких житлових будинках Києва немає гарячої води і чому. Повний список

У яких житлових будинках Києва немає гарячої води і чому. Повний список

Фото: Shutterstock

Кілька сотень будинків досі не мають гарячого водопостачання.

У жовтні у домівках киян почала з'являтися довгоочікувана гаряча вода. Її відсутність протягом майже 5 місяців була обумовлена тим, що спочатку відбувався процес передачі тепломереж від "Київенерго" до комунального підприємства "Київтеплоенерго", але воду так і не включили через борги приватної компанії.

Згодом і це питання було вирішено: "Київтеплоенерго" та "Нафтогаз" підписали мирову угоду, столиця сплачує борги "Київенерго" за газ, не сплачуючи суми штрафів та пені, нарахованих за відтермінування. Проте станом на 15 листопада гаряча вода досі відсутня у майже 300 будинках.

ТСН.ua ексклюзивно отримав перелік домів, в яких досі відсутнє гаряче водопостачання.

Як пояснює заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, коментуючи ТСН.ua ситуацію, що склалася у столиці, на стан теплових мереж негативно вплинула саме піврічна відсутність гарячої води. "Це збільшило рівень корозії, тому зараз ми входили в опалювальний сезон з підвищеним ризиком аварійності. Ми знаємо про кожну аварійну ситуацію. Однак дуже часто, усунувши одне пошкодження через 10 метрів - фіксуємо інший порив. Саме тому під час ліквідації пошкоджень ми застосовуємо практику заміни великих ділянок трубопроводів - 20,30, 50 метрів, від теплової камери до теплової камери", - розповів Пантелеєв.

За останні півроку, за його словами, у Києві замінили понад 30 км найбільш аварійних ділянок теплових мереж. Це дозволило  значно скоротити ту кількість аварій, яка могла б виникнути на цих ділянках. "Однак, враховуючи серйозну зношеність трубопроводів, майже 80%, місту необхідна більш системна їх заміна. Вже від наступного року продовжимо цю роботу більш масштабно", - зауважив Пантелеєв.

Між тим, як пояснює прес-секретар Пантелеєва Юлія Грамотна, перелік будинків постійно змінюється, оскільки в одних частинах міста аварії усувають, в інших можуть виникати нові.

Нагадаємо, лише за два дні - 14 и 15 листопада - у центральних частинах столиці масштабно прорвало теплотраси. У середу окропом залило вулицю Шота Руставелі, внаслідок чого асфальт не витримав натиску гарячої води і обвалився, один із автомобілів провалився у яму. У четвер трубу з гарячою водою прорвало на розі вулиць Велика Васильківська та Ділова.

Просидівши півроку без гарячої води, кияни мусять переплачувати за газ

Просидівши півроку без гарячої води, кияни мусять переплачувати за газ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація