У військкоматі прокоментували затримання понад трьох десятків осіб у столичному нічному клубі

У військкоматі прокоментували затримання понад трьох десятків осіб у столичному нічному клубі

Фото: УНІАН

Призовники масово ухиляються від служби у армії.

Під час облави у нічному клубі Jugendhub, що сталася 28 жовтня, військовий комісаріат Києва шукав призовників, які ухилялися від служби, йдеться у офіційній заяві.

За словами правоохоронців, під час нічного рейду було затримано 32 особи, які ухилялися від призову.

"Представниками військового комісаріату у взаємодії з поліцією було організовано та проведено заходи з розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу в одному з нічних клубів столиці. За результатами, на збірний пункт Київського міського військового комісаріату доставили 32 особи", - зазначили у відомстві. 

Після перевірки залишилося 15 осіб, яким було видано повістки на 29 жовтня для проходження медичної комісії з метою визначення ступені придатності до військової служби. Десятеро призовників добровільно лишилися ночувати на території збірного пункту.

Відповідні дії у комісаріаті пояснюють тим, що після 2-3-х етапів оповіщення до призовних дільниць заявилося лише 3,95% призовників. А це ставить під загрозу виконання указу Президента України "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році".

Нагадаємо, що в ніч на 28 жовтня в Києві поліція влаштувала рейд в нічному клубі Jugendhub, що в Шевченківському районі. Внаслідок якого було затримано 17 осіб із наркотиками, а 32 людини доставлено до військкомату.

Потенційні призовники не зможуть перетинати кордон без дозволу військкомату

Потенційні призовники не зможуть перетинати кордон без дозволу військкомату

Повʼязані теми:

Наступна публікація