У військкоматі б’ють на сполох: призовна кампанія у Києві на межі зриву

У військкоматі б’ють на сполох: призовна кампанія у Києві на межі зриву

Фото: УНІАН

Явка призовників на дільниці становить лише 8%. 

Призовна кампанія у столиці перебуває на межі зриву – станом на початок листопада призвано менше 40%.

Про це на брифінгу 5 листопада заявив військовий комісар Києва Сергій Клявлін.

"Станом на 5 листопада, відповідно до плану призову ми призвали до лав Збройних сил України 39,5 % призовників", - розповів він. За словами Клявліна, явка призовників "вкрай-вкрай низька". Він зазначив, що навесні ситуація була іншою і зривів практично не було.

За словами військового комісара, нині явка призовників на дільниці становить лише 8%. 

"Громадяни – жителі Києва до призовних дільниць як не звертались, так і не звертаються. Ми їх розшукуємо за допомогою органів Національної поліції і вже доставляємо до призовних дільниць, де визначається їхня придатність до військової служби", - сказав Клявлін.

Причиною низької явки він назвав загальне негативне ставлення до служби у Збройних силах, зниження хвилі патріотичних настроїв, поширення негативної інформації про службу в армії у ЗМІ та загалом низька довіра до самим військкоматів.

Клявлін також розповів, що на військову службу за контрактом станом на 5 листопада призвано 346 громадян – мешканців Києва. Серед них 76 - жінки і 163 мають статус учасника бойових дій.

Нагадаємо, що осінній призов на строкову військову службу стартував 1 жовтня. Триватиме він три місяці і завершиться 30 грудня. У планах Міноборони - призвати до війська 17960 осіб. Це майже на чотири тисячі більше, аніж було під час попередньої кампанії.

Призов на строкову службу: перші юнаки вже прибувають до пунктів збору

Призов на строкову службу: перші юнаки вже прибувають до пунктів збору

Повʼязані теми:

Наступна публікація