В "Укрзалізниці" пообіцяли, що до кінця року на центральному вокзалі Києва з’являться нові ескалатори

В "Укрзалізниці" пообіцяли, що до кінця року на центральному вокзалі Києва з’являться нові ескалатори

Фото: УНІАН

В ескалаторів, які стоять зараз, скоро закінчиться термін експлуатації.

"Укрзалізниця" планує встановити нові ескалатори у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу в Києві до кінця року.

Про це повідомив виконувач обов'язків голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов на своїй сторінці у Twitter.

Ескалатори, які стоять зараз, майже вичерпали термін своєї експлуатації. Компанія вже підготувала технічне завдання і найближчим часом оголосить тендер на закупівлю нових.

Згідно з повідомленням на офіційному сайті "Укрзалізниці", старі ескалатори були встановлені у 2001 році під час реконструкції вокзалу станції Київ-Пасажирський. Вони працюють 20 годин на добу та обслуговують 20-40 тисяч пасажирів щоденно.

Спеціалісти оформили зауваження щодо роботи ескалатора, який працює на спуск,  під час останнього технічного огляду. У ньому виявили граничний знос поручнів ланцюга та їх приводу. Саме через це з 28 лютого він не працює. "Укрзалізниця" планує відновити його роботу на початку квітня, а термін його експлуатації подовжити максимум до кінця поточного року.

Наразі "Укрзалізниця" намагається якнайшвидше відновити роботу несправного ескалатора. Керівництвом поставлено завдання встановити нові ескалатори вже до кінця поточного року.

Нагадаємо, що тріо корупційних чиновників завдало "Укрзалізниці" збитків на 69 мільйонів гривень. Приватні компанії безпідставно отримали пільгові тарифи на вантажні перевезення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація