У вбивстві працівника Адміністрації президента підозрюють двох іноземців

У вбивстві працівника Адміністрації президента підозрюють двох іноземців

Затримані вже начебто зізналися в скоєнні нападу.

Підозрювані в убивстві консультанта Адміністрації президента України Олександра Бухтатого затримані по гарячих слідах. У той час, коли пограбований і побитий чоловік помирав під парканом церкви, двоє осіб уже витрачали його гроші у найближчому магазині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вийти на слід убивць, вочевидь, допомогли камери спостереження і те, що злодії розраховувалися банківськими картками своєї жертви у крамницях. Підозрюваними виявилися двоє громадян Вірменії, яким по 35 років. Вони приїхали в Україну у грудні минулого року, жили  у хостелі поблизу автовокзалу, ніде не працювали. "В одного з них виявлено телефон затриманого, він в усьому зізнався, його провина доведена", - розповів керівник Шевченківського відділу поліції Києва Герман Приступа.

Доки Олександр Бухтатий помирав під парканом, підозрювані витрачали його гроші

Доки Олександр Бухтатий помирав під парканом, підозрювані витрачали його гроші

Правоохоронці продовжують збирати і документувати злочини, зокрема покази підозрюваних і свідків, факти використання вкрадених телефону, карток та грошей убитого, записи з камер спостереження. Крім продуктів, підозрювані витрачалися на ігрові автомати. Зняти з карток злодії встигли близько 8 тисяч гривень.

Медіаексперт Тетяна Катюжинська крізь сльози розповідає про Олександра – нетиповий чиновник, що переїхав у Київ кілька років тому, їздив у метро та тролейбусах, жив у гуртожитку. "Сашко був сильним, і я розумію, якби на нього напали, він би чинив спротив, він би так просто не здавався", - каже вона. Бухтатий постійно їздив на фронт, був ініціатором і організатором волонтерського інформаційного руху на Донбасі, спричинив появу бригадних газет і радіостанції для військових. І саме цей чоловік був ініціатором професійного дня військового журналіста.

Як повідомлялося, тіло побитого чоловіка знайшли вранці 14 березня біля церкви на вулиці Багговутівській. У посвідченні особи, знайденому при огляді, було вказано ім’я працівника Адміністрації президента Олександра Бухтатого. Він був консультантом Головного департаменту інформаційної політики АП та секретарем Національної спілки журналістів. Президент Петро Порошенко висловив співчуття родині вбитого і доручив главі АП Ігорю Райніну надати всю необхідну допомогу для організації похорону загиблого. Попередньою причиною смерті названо хворе серце, також судмедексперти констатували перелом кісток носа.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Повʼязані теми:

Наступна публікація