У Святошинському районі Києва викрили масштабну схему фальсифікації виборів

У Святошинському районі Києва викрили масштабну схему фальсифікації виборів

Фото: УНІАН

У Святошинському районі Києва діє масштабна схема, яка має ознаки підготовки до фальсифікації місцевих виборів 25 жовтня.

Про це повідомила голова комісії з питань культури туризму та інформаційної політики в Київській міській раді Вікторія Муха.

"Члени Святошинської районної ТВК (територіальної виборчої комісії – ред.) звернули увагу на те, що деякі люди пачками приносять на дільниці заяви виборців про неможливість голосування на виборчій дільниці та бажання проголосувати вдома. Занепокоєння викликало і те, що медичні довідки видали лише кілька сімейних лікарів, а заяви написано одним почерком", - написала Муха на сторінці у Фейсбуці в суботу, прикріпивши до публікації відповідні фото.

За її словами, також з'ясувалося, що заяви громадян про бажання голосувати вдома подавалися не родичами, сусідами або знайомими громадян, а кількома особами, які представлялися представниками партії, представників якої поліція вже викрила на скупці голосів.

"Є інформація, що і отримували їх у приймальних представника цієї партії. Також, увагу спостерігачів привернуло те, що заяви про голосування вдома були написані синхронно. Підтверджено, що заяви з проханням дозволити проголосувати не на виборчій дільниці написані майже одночасно – в останній тиждень перед виборами. А на медичних довідках, які свідчать про те, що особа за станом здоров'я не здатна відвідати дільницю, відсутнє прізвище лікаря, який її видав, а також не вказано дату видачі", – зазначила Муха.

Згідно з її інформацією, наразі вдалося встановити сімейних лікарів ЦПСД №2 Святошинського району (вул.Симиренка, 38) та кількох осіб, які займаються організацією масового голосування за межами виборчих дільниць.

"Встановлену інформацію вже передано до Національної поліції України для вжиття невідкладних заходів реагування. Сподіваємося, що ця давно відома технологія фальсифікації виборів і скупки голосів буде зупинена, а винні – притягнуті до відповідальності!", – підсумувала вона.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація