У суді жалівся, що в будинку немає ні світла, ні тепла: журналісти показали шикарні маєтки "Паші Мерседеса"

У суді жалівся, що в будинку немає ні світла, ні тепла: журналісти показали шикарні маєтки "Паші Мерседеса"

У суді жалівся, що в будинку немає ні світла, ні тепла: журналісти показали шикарні маєтки "Паші Мерседеса"

ФОТО: скрин із відео

Ціна маєтку - 1 млн 300 тис. доларів, площа - 0,4 га. На території особняка розташовані ще гостьовий будиночок, будинок для охорони, альтанка та інше.

Журналісти показали маєток у Воронькові Бориспільського району, де мешкає колишній очільник Києво-Печерської лаври митрополит Павло, також відомий як "Паша Мерседес".

Про це йдеться у випуску програми Bihus.Info.

Цікаво, що у суді, де йому обирали запобіжний захід, митрополит бідкався, що у його будинку нема на чому спати, а також немає ні тепла, ні світла. І що все все роздав "нужденним". Втім, як виявилося, Павло (Лебідь) мешкає у двоповерховому будинку площею 580 кв.м. Загальна площа ділянки – 0,4 га, а ціна на 2018 рік становила 1 млн 300 тис. доларів.  В особняку є:

  • дорогі меблі, вироблені італійськими та англійськими майстрами,
  • сучасна побутова техніка, 
  • каміни,
  • підлога, мармурова і покрита німецьким паркетом, із підігрівом,
  • чеські люстри та інше.

Також на території маєтку розташовані ще гостьовий будиночок площею 170 кв, будинок для охорони, альтанка та інше. 

Окрім того, у Воронькові у колишнього намісника Лаври є своя ферма із площею 6 га. Вона включає склади, корівники, силосні ями. Цікаво, що ці землі належать сільраді, а Павло просто їх орендує, здаючи її потім у суборенду. Орендарем є Олександр Матвієнко, на якого оформлений знаменитий 400-й "Мерседес" священника.

Також виявляється, що у Лебедя є ще один двоповерховий будинок з мансардою, розташований у центрі Києва. Він ще шикарніший, ніж особняк у Воронькові. 

Раніше розповідали, які машини є у власності екснамісника Лаври.

Нагадаємо, 1 квітня Шевченківський суд Києва обрав запобіжний захід колишньому наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу Лебедю у вигляді двох місяців домашнього арешту. Також суддя заборонив митрополиту спілкуватися зі своїми вірянами.

Читайте також:

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація