У столиці ввечері можуть закрити вхід до станцій метро у центрі міста

У столиці ввечері можуть закрити вхід до станцій метро у центрі міста

Фото: УНІАН

Однак, метрополітен працюватиме на 3 години довше.

Ввечері у вівторок, 31 грудня, у столичному метро можуть обмежити вхід на станції "Майдан Незалежності", "Хрещатик", "Поштова площа" та "Контрактова площа" та "Золоті ворота". Про це повідомляється на сайті комунального підприємства "Київський метрополітен".

31 грудня, 1 січня та 7 січня за потреби, залежно від пасажиропотоку, може бути закриття на вхід для пасажирів на станцію метрополітену "Золоті ворота", щоб усі охочі могли дістатися Софійської площі. У цей час всі ескалатори працюватимуть на підйом.

Крім того, 31 грудня, 1 січня та 7 січня можливе обмеження входу на станції метро "Майдан Незалежності", "Хрещатик", "Поштова площа" та "Контрактова площа" для уникнення тисняви у вестибюлях.

Столичний метрополітен працюватиме у новорічну ніч на 3 години довше.

Водночас фунікулер у новорічну ніч працюватиме цілодобово. Також у ніч з 31 грудня 2019 року на 1 січня 2020 року пасажирський наземний транспорт працюватиме довше.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у новорічну ніч роботу метрополітену подовжать на три години. Також організують перевезення пасажирів маршрутами, які проходять біля станцій метрополітену, і після проходження останніх пар поїздів метро.

Із 8 поверхів стало 12: скандальний будинок на Подолі може провалитись у метро

Із 8 поверхів стало 12: скандальний будинок на Подолі може провалитись у метро

Повʼязані теми:

Наступна публікація