У столиці визначили переможця всеукраїнського конкурсу відеоробіт "Твій Київ": відео

Дата публікації
Перегляди
402
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
У столиці визначили переможця всеукраїнського конкурсу відеоробіт "Твій Київ": відео

Фото: скриншот з відео

Переможицею конкурсу стала Катерина Іванова, яка за результатами голосування набрала 144 бали зі 180 можливих.

У столиці визначили переможця всеукраїнського конкурсу відеоробіт "Твій Київ".

Завершено всеукраїнський конкурс відеоробіт "Твій Київ", для участі в якому було подано близько 50 відеоробіт. Переможицею конкурсу стала Катерина Іванова, яка за результатами голосування набрала 144 бали зі 180 можливих.

Про це повідомило Управління туризму та промоцій КМДА.

"Журі оцінювало роботи за такими критеріями як креативність, оригінальність, якість контенту, актуальність і розкриття теми туризму у столиці. Хочеться зазначити, що наймолодшому учаснику конкурсу було 15 років. Ми вдячні кожному за участь і за любов до рідного міста, адже саме ви та молода еліта, в руках якої майбутнє Києва", – сказала начальниця Управління туризму та промоцій Марина Радова.

Засновник Аdventure tours in Ukraine Сергій Севідов вручив Катерині Івановій туристичну путівку з відкритою датою до Чорнобиля.

Катерина Іванова розповіла, що завдяки цьому проєкту здійснилася її дитяча мрія.

"Запрошую всіх до міста на Дніпрі, щоб здійснити разом мою дитячу мрію, поринути в моє відео, піднятися в безмежність і спробувати полюбити Київ так, як люблю його я", - зазначила переможиця.

Організатором проєкту виступило Управління туризму та промоцій спільно з КП "Київський міський туристично-інформаційний центр". До журі конкурсу увійшли представники Департаменту культури, Департаменту суспільних комунікацій, Управління туризму та промоцій, керівництва ТРК "Київ", громадсько-культурного мультимедійного видання Ukraїner та КП "Київський міський туристично-інформаційний центр".

Нагадаємо, головна ялинка у Києві увійшла до рейтингу найкрасивіших у Європі. Столичне новорічне дерево на Софійській площі опинилося на п'ятому місці

Повʼязані теми:

Наступна публікація