У столиці сталася потужна негода: на вулицях утворилися ріки

У столиці сталася потужна негода: на вулицях утворилися ріки

На деяких вулицях машини просто пливли у воді.

Напередодні раптова і потужна злива пронеслася столицею. Дощ стояв стіною, на вулицях утворилися справжні ріки, а місто застрягло в заторах. 

Про наслідки негоди — у сюжеті ТСН.Ранок. 

Поодинокі перехожі, змоклі до нитки, переховувалися на зупинках громадського транспорту. Якщо хтось устиг заховатися на зупинці чи в автомобілі, то деяких злива застала просто неба.

Злива зупинила київські дороги. З неба падало просто стіною, водіям не було видно  навіть за півметра, місцями не справлялися і двірники. На деяких вулицях машини просто пливли у воді.

Вітер повалив дерева, услід за якими у хід йшли і лінії електропередач. На столичній Лук'янівці дерево застрягло у дротах і спричинило чималий затор. Допомагати комунальникам взялися навіть водії. Подібне сталося і на Подолі. Дерево повністю закрило хідник, гілки дотягувалися до трамваїв.

У Шевченківському районі дерева привалили одразу кілька автівок. В одній із них був водій. Почувши гуркіт, чоловік миттю вискочив з машини і не постраждав. 

З подільських пагорбів ріками текла  не лише вода, а й  бруківка і шматки асфальту. Після  дощу дороги були вкриті камінням. Приблизно за півгодини злива вщухла.

Повʼязані теми:

Наступна публікація