У столиці презентували концепцію "Київ-Сіті" - нового району, який пропонують побудувати в промзоні

Дата публікації
Перегляди
1532
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У столиці презентували концепцію "Київ-Сіті" - нового району, який пропонують побудувати в промзоні

Для його створення залучили міжнародних архітекторів і консультувалися з фахівцями, які реалізовували такі ділові центри в різних городахю

Девелопер Артур Мхітарян представив концепцію "Київ-Сіті" - району, який можуть побудувати замість однієї з промзон столиці.

Презентацію він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, у команди Taryan Group вже є пророблена концепція "Київ-Сіті". Для її створення, заявив Мхітарян, залучили міжнародних архітекторів і консультувалися з фахівцями, які реалізовували такі ділові центри в різних містах. Також в компанії вже обговорили економічну модель з потенційними інвесторами.

"Майбутній діловий район передбачає створення не тільки адміністративних комплексів, бізнес-центрів, IT кластерів, але і парків, культурних та освітніх об'єктів, нової концертної арени і приголомшливою набережній з пристанню. Тут можна створити новий урядовий квартал, що розвантажить історичний центр міста від нескінченних пробок", - заявив девелопер.

Мхітарян запевняє, що район можна побудувати без державних дотацій, від влади просить затвердити майданчик і створити зрозумілі правила гри для інвесторів.

Бізнесмен вважає, що в Києві залишився тільки один майданчик, який мігби б підійти для створення нового району - це нинішня промзона на Теличці. Мхітарян переконаний, що зараз ці землі перебувають під загрозою хаотичної забудови. У зв'язку з цим він звернувся із закликом до об'єднання власників нерухомості на Теличці, державних діячів, українських та іноземних інвесторів, а також просто киян навколо ідеї створення "Київ-Сіті".
 
Відзначимо, раніше в інтерв'ю одному з українських видань президент України Володимир Зеленський висловив бажання створити в Києві діловий район за прикладом "London City", і перемістити туди урядовий квартал. За словами президента, він обговорював цей проєкт з колишнім прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком напередодні відставки останнього.
 
Нагадаємо, Артур Мхітарян є засновником будівельної компанії Taryan Group, яка виступає інвестором і забудовником проєкту Taryan Towers на Печерську.
Дата публікації
Перегляди
1532
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація