У столиці поліція викрила кілька борделів у центрі міста

У столиці поліція викрила кілька борделів у центрі міста

У столиці поліція викрила кілька борделів у центрі міста

Фото: Національна поліція України

Організатором виявилася 24-річна киянка

У Києві правоохоронці зупинили діяльність кількох борделів. Про це повідомила прес-служба Національної поліції.

Поліція затримала організатора та диспетчера місць розпусти у кількох столичних квартирах. Організатором виявилася 24-річна киянка. Вона винаймала кілька квартир у центрі столиці, де близько десяти жінок надавали послуги сексуального характеру.

Диспетчер направляв клієнтів на потрібні адреси. За годину послуг дівчат отримували 50 доларів, половину віддавали організатору.

Під час обшуку помешкань, де облаштували борделі,  поліція вилучила гроші, мобільні телефони, з яких здійснювалися дзвінки клієнтам, чорнові записи.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією. Організаторові і диспетчеру загрожує до семи років позбавлення волі. Проти двох жінок, які надавали сексуальні послуги, відкрили провадження за статтею заняття проституцією. Стаття тягне за собою попередження або накладення штрафу. Суд обрав зловмисницям, які створили місця розпусти, міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Як повідомлялося раніше, поліція Києва викрила у столиці шість борделів, які видавали за масажні салони. Зловмисники розміщували рекламні оголошення на одному із сайтів.  Година еротичних послуг обходилася клієнтам у 800-1000 грн. З них жінки забирали 40%, а 60% - організатори борделю.

Сімейний бізнес: кияни займались сутенерством

Сімейний бізнес: кияни займались сутенерством

Повʼязані теми:

Наступна публікація